Sınırsız 4 GB

Artık yeni internet paketleriyle, paketlerin kotasını ve hızını siz seçin, internet keyfini istediğiniz gibi yaşayın!

Sınırsız 4 GB
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
4 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

PaketHızSüreFiyatNasıl Alırım?
Sınırsız 4GB7.2 Mbps’a kadarAylık40 TLSINIRSIZ4GB--> 2222
Sınırsız 4GB TURBO PLUS43.2 Mbps’a kadarAylık45 TLTURBO4GB--> 2222

 • Tüm paketlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 
 • Yeni Dünya Paketleri kapsamında aboneler aynı kota içinde bir üst hıza veya iki üst hıza geçiş yaparken ilk ay sadece iki paket arasındaki fiyat farkını öderler. Abone, üst hıza geçiş kampanyasından aynı kota içerisindeki farklı hızlara geçişlerden sadece 1 kez yararlanabilirler. Kampanyadan mevcut aboneler de yararlanacaktır. Örneğin 250MB paketiniz varsa aynı ay için  250MB Turbo Plus paketine geçerseniz ilk ay sadece iki paket arasındaki farkı ödersiniz ve 250MB paketleri arasında bir üst hıza geçişte bir daha bu kampanyadan yararlanamazsınız. Ancak 500MB paketi içinde bir üst hıza geçmek isterseniz tekrar kampanyanız devreye girecektir. 
 • Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta EKO Paketi ve Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO PLUS Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır. 
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu paket ilk ay satın alındığı günden fatura kesim tarihine kadar kullanıldığı süreye göre hesaplanarak ücretlendirilir. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak yansıtılır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
SMS
 • Standart paket (SINIRSIZ4GB yaz 2222’ye gönder)
 • TURBO Paket (TURBO4GB yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Almak istediğiniz 4GB internet paketinin kısa adını yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya Hesabım'dan de satın alabilirsiniz.

  •  Bireysel Faturalı tüm abonelerimiz bu paketi satın alabilirler.

   SINIRSIZ paketleri mevcutta Facebook/Twitter/Facebook Plus/ Gece 100MB/ Günlük 10MB/ Aşımsız 20MB/ 20MB Tanışma/ Bana Uyan paketleri olan abonelerimiz bu paketlerini iptal ettirip faydalanabilir. Iptal talebi ilk kontakta karşılanır ve Sınırsız paket tanımlaması yapılır. Herkese 100TL Hediye kampanyasından faydalanan abonelerimiz satın alamazlar. Aynı şekilde mevcutta SINIRSIZ paketi olan abonelerimiz bahsedilen paketleri satın alamazlar ve Herkese 100TL hediye kampanyasından faydalanamazlar. İstanbul Modern Paketi olan aboneler de bu paketlerini iptal ettirip faydalanabilir.

  • Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. 
   Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • Aylık paketlerde ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devrolmaz.

  • SINIRSIZ internet paketlerinde paket aşımı yoktur. Adil kullanım kotası dolduğunda başka internet paketiniz yoksa internet erişim hızınız 96 kbps'a indirilir ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.

  • İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer. 

   Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

  • Abone olmak hatta sorulan sorulara cevap vermek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ve aboneliğinizi iptal etmek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir

  • Evet, aynı dönemde internet paketinizi 2. kez alabilirsiniz.

  • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.

  • Üst bağlantı hızı internete bağlanabileceğiniz en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanızı gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

   43.2 Mbps’lık paketleri “Dual Carrier” ( Çift Taşıyıcı Teknolojili) bir cihazın varsa almanızı öneririz. 

  • İnternete erişim hızınızı en son aldığınız internet paketinin hızı belirler. Mevuctta herhangi bir internet paketiniz varsa ve EKO paketlerden birini alırsanız internet erişim hızınız 256 kbps’a kadar yükselebilir. Eğer TURBO Paket alırsanız internet erişim hızınız 43.2 Mbps’a kadar yükselebilir.

  • İnternet faydası bulunan bireysel faturalı tarife paketlerinde yer alan aboneler, yeni internet dünyasından herhangi bir paketi aldığında ilgili paketin ‘TURBO’sunu mevcuttaki en düşük fiyata alabilirler.

   İnternetsiz faydası bulunmayan bir tarifeye geçişildiğinde indirimli olarak alınan paketler iptal edilir.

  • Hayır, bu paketler sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Yurt dışı kullanımları Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 

  • Paket 30 gün geçerlidir ve her ay siz iptal etmediğiniz sürece yenilenir.

   • Paketinizi iptal etmek için IPTAL YENI4GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. 
   • Paket ikinci kez alındığınızda otomatik olarak ilk paket iptal edildiğinden paket iptal talebi yapılmasına gerek yoktur. Eğer ikinci paket aktiflendikten sonra iptal talebi gönderilirse mevcut paketinizde iptal olacaktır.

  • Hayır. Paketinizden kalan haklarınızı paketinizin bitim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

  • Numara değişikliğinde abonelik ve haklarınız yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde haklarınız devrolmaz, paketiniz iptal olur.

  4GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 4GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  23,302
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  1,024
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  1,024
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  290
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  126
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  209,715
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  11,984
  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Sayfayı kaydırın