Deneme Paketi

Cepten İnternet Keyfine Başlamanın Tam Zamanı, Sınırsız 1 GB İnternet Paketi Sadece 3 TL! Hemen DENEME Yazın 2222'ye Gönderin.

Deneme Paketi
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
Deneme Paketi

Deneme Paketi

Cepten interneti denemek isteyenlere müjde! Son 6 aydır Turkcell müşterisi olan ve cepten interneti kullanmayan abonelerimize Sınırsız 1 GB paketi sadece 3 TL! Siz de daha önce cepten internet kullanımı yapmadıysanız kampanyamıza katılın, internetin keyfini sürmeye başlayın. 
Paket Hız Süre Fiyat Nasıl Alırım?
SINIRSIZ 1GB 43.2 Mbps’a kadar Aylik  3 TL DENEME -->2222
 
 • Tüm paketlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 
 • Kampanyaya son 6 aydır aktif ve cepten internet kullanımı yapmamış ve/veya son 6 ayda intenet paketi bulunmayan tüm bireysel aboneler katılabilir. 
 • Kampanyaya katılan aboneler, 1 GB Sınırsız İnternet Paketi’ne tüm vergiler dahil 3 TL’ye sahip olabileceklerdir. Kampanya 1 ay geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmeyecektir. 
 • Paketin adil kullanım limitine ulaşıldığında başka internet paketi yoksa internet erişim hızınız 96 kbps'a indirilir ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.
 • Bu paketin üst bağlantı hızı 43.2 Mbps'tır. Bu paketi aldığınızda internete bağlanırken diğer abonelerimize göre önceliğiniz olacaktır.
 • Mevcutta paketi olan aboneler kampanyaya katılamaz.
 • Paket satın alındığı anda aktif olur. Kampanya katılımı için atılan SMS’ler ücretsizdir. 
 • Paket kullanımlarımları 3.şahıslara devredilemez. 
 • Aboneler, kampanyaya sadece 1 defa katılabilir.
 • Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta EKO Paketi ve Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • DENEME yaz 2222’ye gönder
 • 1GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 1GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  5,825
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  256
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  256
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  72
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  32
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  52,429
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  2,996
  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Sayfayı kaydırın