500 MB

İnternette gezmek bana yetmez, video da izlemek isterim diyenlere 500MB cepten internet Turkcell'den!

500 MB
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
500 MB İNTERNET

TURBO 500 MB
 1. 500 MB 'YE KADAR 43.2 MBPS

21 TL / AY

500 MB
 1. 500 MB 'YE KADAR 7.2 MBPS

19 TL / AY
500 MB

500 MB

Artık yeni internet paketleriyle, paketlerin kotasını ve hızını siz seçin, internet keyfini istediğiniz gibi yaşayın! 
PaketHızSüreFiyatNasıl Alırım?
500 MB7.2 Mbps’a kadarAylık19 TLYENI500MB --> 2222
TURBO 500 MB43.2 Mbps’a kadarAylık21 TLTURBO500MB --> 2222

 • Tüm paketlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 
 • Aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 2 TL ödersiniz. Örnek: EKO 100 MB Paketiniz varsa aynı ay için 100 MB Paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 2 TL ödersiniz.
 • Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta EKO Paketi ve Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • İnternet paketli tarifelerde bulunan abonelere TURBO PAKETLERDE İNDİRİMLİ FİYATLAR! İnternet paketli tarifelerde bulunan aboneler, Turbo internet paketlerini Eko İnternet Paketi fiyatına alabilirler.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

SMS

 • Standart paket (YENI500MB yaz 2222’ye gönder)
 • TURBO paket (TURBO500MB yaz 2222’ye gönder)
 • 500MB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 500MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  2,844

  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  125

  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  125

  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  35

  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  15

  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  25,600

  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  1,463
  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

  Mobil İnternet Hesaplayıcı

  Sayfayı kaydırın