İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
100 MB İNTERNET

​TURBO 100 MB
  1. 100 MB 'YE KADAR ​43.2 MBPS

17 TL / AY

100 MB
  1. 100 MB 'YE KADAR 7.2 MBPS

12 TL / AY
100 MB

100 MB

Artık yeni internet paketleriyle, paketlerin kotasını ve hızını siz seçin, internet keyfini istediğiniz gibi yaşayın!
PaketHızSüreFiyatNasıl Alırım?
EKO 100 MB256 kbps’a kadarAylık10 TLHESABIM
100 MB7.2 Mbps’a kadarAylık12 TLHESABIM
TURBO 100 MB43.2 Mbps’a kadarAylık17 TLHESABIM

  • Tüm paketlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 
  • Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
  • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta EKO Paketi ve Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • İnternet paketli tarifelerde bulunan abonelere TURBO PAKETLERDE İNDİRİMLİ FİYATLAR! İnternet paketli tarifelerde bulunan aboneler, Turbo internet paketlerini Eko İnternet Paketi fiyatına alabilirler.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Diğer

Hesabım

100MB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 100MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

569

Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

25

MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

25

Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

7

Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

3

E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

5,120

Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

293
Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Mobil İnternet Hesaplayıcısı ile internet kullanımınıza ait bilgileri paylaşın, size en uygun internet paketini sizin için hesaplayalım. Siz de ne ödeyeceğinizi bilerek doya doya internete bağlanma fırsatını tadın.

Mobil İnternet Hesaplayıcı

Sayfayı kaydırın