Birbirinden Şahane Desenler

Türk kültürünün zengin ve şık desenleri her an, her yerde yanınızda olacak. Turkcell T40 Dantelle renklendirilmiş kılıfınızı Turkcell T40’a kolayca takın ve kullanıma başlayın. T40 dışarıdan gelecek her türlü hasara karşı muhteşem şıklıkla koruma altında.

Güvenli Koruma ve Şıklık Bir Arada

Turkcell T40 Kılıfınız sağlam malzemesi ile akıllı cihazınızı tüm dış etkenlere karşı tam güvende korumanıza yardımcı olacak. Kılıfınızın şıklığı ile çevrenizdekileri etkilerken, güvenlik ve fonksiyonel kullanımı hayatınıza dahil edebilirsiniz. Turkcell T40 kılıfınız akıllı cihazınıza yepyeni bir görünüm katıyor ve şahane görünümü ile şıklığınızı katlıyor olacak.

Türk Kültürünün Muhteşem Motifleri ile Birlikte

  • Turkcell T40 Türk Motiflerinin derin felsefe ve tarihi ile şıklığınıza şıklık katacak.
  • Dantel, ipliklerin ağ gibi bir doku oluşturacak biçimde iğne, mekik ya da tığ ile örüldüğü, genellikle motiflerle bezeli bir örgü türüdür. Dantel, özellikle çeyiz içinde yer alan bir süs öğesi olsa da, günümüzde kullanımı artmış ve eşyalarından kıyafetlere her alanda kullanılan bir şıklık ve zarafet öğesi halinde gelmiştir.

Özellikler

  • Tüm kontrol noktalarına tam erişimlidir. 
  • Lisanslı Turkcell ürünü

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal


Servisler hakkında bilgi almak ve satın almak için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın