Aynı Anda Maksimum Hız

Beş cihazını aynı anda maksimum hızda şarj edebilirsiniz. 120 cm uzunluğunda ki kablosu sayesinde şarj aletinizi prize takın ve masanız üzerinde işlerinizi yaparken cihazlarınız şarjsız kalmasın.

Her Yerde Sizinle

Her yere rahatça götürebileceğiniz seyahat şarj aletiniz ile cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 5 USB portuna sahip olan cihazınızın diğer USB girişlerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Çıkış: 40W / 8A
  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Hızlı Şarj
  • Tüm Micro USB girişi olan modellerle ve iPhone modelleriyle uyumludur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın